10pcs ISL6263CRZ ISL6263 6263CRZ QFN-32

10pcs ISL6263CRZ ISL6263 6263CRZ QFN-32

Залиха
DEN 400.80
Износот:


ISL6263 CRZ ISL6263 6263 CRZ QFN-32

Декларираните карактеристики

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
ISL6263CRZ
Состојба:
Нови

Поврзани производи