Универзална 120 CM Таблета Телефон Стојат Држач За Ipad Воздух Мини За Iphone За Samsung Десктоп Планината За паметен Телефон Таблети PC
Ново - 19 %

Универзална 120 CM Таблета Телефон Стојат Држач За Ipad Воздух Мини За Iphone За Samsung Десктоп Планината За паметен Телефон

Залиха
DEN 912.00
DEN 739.00
Износот:


Пратката Начин
Време на испорака DHL/ Федекс/ ТНТ/ UPS-от Препорачана 3-7 Дена Ali Express Премиум Превозот 4-15 Дена Ali Express Стандард Превозот 10-35 Дена Кралската Пошта Економија 10-15 Дена Русија Експрес-SPSR 11-14 Дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-45 Дена Correos Економија 20-25 Дена
1) Ако сте во Бразил , времето за испорака е 25-90 дена , без разлика на тоа каков вид на превозот начин, бидејќи на обичај. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број , специфична причина за враќање, и вашата цел број . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број .
5) Ако сте од Швајцарија, Шведска, Австрија , и одберете ТНТ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија.Ако не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа , ние ќе остане со вас, додека не се реши проблемот .01 USD-50,000 ДОЛАРИ, Western Union 0. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Маестро Дебитна Картичка 0. Како точни беше опис на производот? Многу Точни 2.01 USD-5,000 ДОЛАРИ QIWI 0.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Web Money 0.
3) Ако се од Бразил, Чиле и Аргентина , и одберете DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от, ве молиме provise ни ја вашата ДДВ број за да им помогне на стоката помине обичај fasterly.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.01 USD-50,001 ДОЛАРИ, Банкарски Трансфер 20. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ви даде попуст купони . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
*Универзален Држач - Одговара речиси секој паметен телефон или таблет КОМПЈУТЕР
Лесно да се инсталира, 82mm големи димензии завртка заклучување структура се користи за да се дефинира за да се на работ на маса или други објекти дебелина помала од 82mm, силикони контакт област може да биде против пролизгување, постабилна
Стабилен и удобен за употреба, контакт област може да се заштити мобилен телефон или таблет , без гребнатинка и се лизга
Погоден за десктоп и кревет употреба, според вашиот избор, користење на таблет носителот на секое место и во секое време, се ослободат вашите раце и поудобно
Флексибилни рака дизајн може да се прилагоди стегање висина и агол според вашите барања, поудобно и корисни
Се задржани USB кабел интерфејс и ПОМОШЕН интерфејс за вашиот мобилен телефон и таблет, можете да го користите слушалки и наплаќаат додека користите стојат носителот
Предмет Тип : Таблет Телефон Стојат Носителот
Погодни Прилики : Кревет, Маса, итн. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за ipad 2/3/4 ipad mini 1/2/3/4
Бренд Име:
НЕО ЅВЕЗДА
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Универзален Телефон Таблета Стојат Држач За Ipad За Iphone
Употреба:
таблета застане За ipad За iphone За Lenovo
Користете 2:
Мулти-функција Стојат
Функција:
за сите телефон /Table PC
Карактеристика 2:
таблет компјутер подлога стои
таблет компјутер стенд:
за Ipad,iPhone 4,за iPad Mini
Кои се применуваат во:
За iphone3/3GS/4/4S/5/5S/5В, за iPad4 за ipad mini
Кои се применуваат во 2:
за Samsung S3/S4/note2 Galaxy Tab
Таблет КОМПЈУТЕР Стои:
држач За над 4 инчен телефони и таблети
Тип:
V Обликот Виткање таблета Заградата стои Стентови

Поврзани производи