LOVELYDONKEY зима жените тенок sable плетење mink кашмир здолниште есен топло здолниште прилагодено multicolor бесплатен превозот M612
Ново - 55 %

LOVELYDONKEY зима жените тенок sable плетење mink кашмир здолниште есен топло здолниште прилагодено multicolor бесплатен превозот

Залиха
DEN 2352.00
DEN 1058.00
Износот:


S должина 40 CM половината 64-74 CM
M должина 41 CM половината 68-78 CM
L должина 42 CM половината 72-82 CM
XL должина 44 CM половината 76-86 CM
Ако ви треба поголем големина, ве молиме контактирајте ме.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Cashmere
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LD LOVELYDONKEY
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Молив
Стил:
Повик

Поврзани производи