Ayliss Мини СТП Кожа Casket За Накит Патување Случај, Креативните Накит Организатор Сметководствена Кутија Розова Црвено Бели Подарок За Девојка Жени
Ново - 10 %

Ayliss Мини СТП Кожа Casket За Накит Патување Случај, Креативните Накит Организатор Сметководствена Кутија Розова Црвено Бели

Залиха
DEN 575.04
DEN 517.00
Износот:


Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.
Сите Ред, се Испраќаат Со Следење НЕ , Статусот Може да Се Следи, 15-60 Дена Валидна Време За Вас.
80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена. Надвор Од Contol.
Опис : Материјал : СТП Кожа Големина( L x W ) : прибл. 10*10см ; Дебелина : 5.1 cm ; Тежина : 120g ; Тоа не е само корисна Накит апарат, но исто така одличен подарок за девојки/ жени. Погоден за организирање на обетки, ѓердани и нараквици. Пакет се вклучени : 1 x Прикаже Поле
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека Белата / Розова и Црвена сите имаат мали огледало на кутијата.Накит Само За Екранот!
98% Цел Shiped Во Рок Од 2 Дена По Уплатата.
Малициозни Сиромашните Повратни Информации Ќе Влијаат На Вашиот Дополнително Купување На Платформата!
Лошо Повратни Информации Давателот Ангажиран Од Страна Конкурент Ќе Биде Пријавено.
Ние сме Среќни Да се Реши Проблемот и да Понуди Разумни По продажба на Услуги,За Проблемот со Цел, Ние Може да се Дел Пари Назад / Целосна Наплата / Ре-испратете Производ. Остави Лош Повратни информации Без да Контактирате со Нас Ќе Не ги Обезбеди По-продажба на Услуги.
Ние Сме Една Од Најголемите Модни Накит Компанија Во Јужна Кина.Имаат Сопствен Бренд. Обезбеди OEM Услуга За Многу Познатиот Бренд за Накит Компанија во Светот. Сите Производи Seaze Светот На Модата.
Големи Купување, Голем Обем На Производство, Силна Соработка, Ист Квалитет, Најдобра Цена.
Продавачот Превозот Методи, Вклучувајќи : E-пакет/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние Го Избере Најдобриот Начин Се Разгледа За Време И Безбедност .Сите Со Следење БР.
Пратката Ефект Во Рок Од 3 Дена, Брод Зема 15-60 Дена, Излезе Од Контрола. 80% Цел Примени Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 40 Дена, 10% Во Рок Од 60 Дена, Излезе Од Контрола.
Стандард Internationl Пакет, Внатрешниот Балон Филм, Надвор Картонска Кутија. Посебни Dur Krabičkách За Поголем Квантитет.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
120g
Производ Карактеристики:
Погоден за организирање на обетки, ѓердани и нараквици
Бренд Име:
Ayliss
Објектот Дијаметар:
5.4cm
Број На Модел На:
tgh002601/2/3
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
кожа
Количина:
1 Компјутер
функција 1:
СТП Кожа Casket За Накит
Карактеристика 2:
Накит Организатор Сметководствена Кутија

Поврзани производи