Професионална 3 pin тока меур shield DIY мотоцикл шлем стакло 3 pin шофершајбната дизајн отворени се соочуваат со шлем уни големина
Ново - 0 %

Професионална 3 pin тока меур shield DIY мотоцикл шлем стакло 3 pin шофершајбната дизајн отворени се соочуваат со шлем уни големина

Залиха
DEN 714.24
DEN 714.00
Износот:


Продажба! меур shield DIY мотоцикл шлем стакло 3 розова тока флип до шлем шофершајбната 9 боја avialable
100% GENIUNE, 100 CE ,ТОЧКА Одобрени
Овој Меур Стакло е главно се користи за АВИОН ,ОТВОРИ ЛИЦЕТО ,H A R L E Y шлем,
Боја : Проѕирна Боја, Огледало/Сребрена, Жолта, ЦРВЕНА,Светло Жолта, Слободни Големина
Пакување : Стакло+Месеци рамка (па можете да одговара на вашите helmt добро, и да го отсвират и надолу лесно)
shield шоу со шлем

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Тежина:
270g
Шлем Стил:
отворете лице
Сертификат за квалитет:
Dot,Ece-R22/05
Бренд Име:
TORC
Шлем Материјал:
ABS
штит:
шлем меур штит
Стакло:
шлем шофершајбната

Поврзани производи