NICECNC Преден амортизер SXS Knob Прилагодувач Болт За 48mm KTM 125 250 350 530 SX SXF EXC XCW 690 Supermoto СКМ Enduro Војводата
Ново - 9 %

NICECNC Преден амортизер SXS Knob Прилагодувач Болт За 48mm KTM 125 250 350 530 SX SXF EXC XCW 690 Supermoto СКМ Enduro Војводата

Залиха
DEN 791.52
DEN 720.00
Износот:

торба
Предната Вилушка Knob Прилагодувач за KTM/Husqvarna. Акции Прилагодувач мора да има ален главата на завртката преку средината за тоа да одговара. Го прилагодите вашиот clickers брзо и прецизно да се оние кои постојано менување на песната услови.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар Knob Прилагодувач
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Во боја : Елоксирани Портокалова или Сина
CNC-изработени од палка алуминиум
Лесни, но голема сила и издржливост
Елоксирани површина по завршувањето
Лесно да се инсталира
Fitment :
SXS Knob Прилагодувач Set - За сите 48mm Предници KTM/Husaberg/Husqvarna
За KTM Сите 125-530cc SX SX-F EXC XC-W
За KTM 690 SUPERMOTO 2007-2010
За KTM 690 СКМ 2008-2010
За KTM 690 SUPERMOTOR 2008-2010
За KTM 690 ENDURO 2008-2010
За KTM 690 ВОЈВОДАТА 2008-2010
Пратка Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени Други

Декларираните карактеристики

боја:
сина, портокалова
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
SX-F XC-W
Motobike Направи:
KTM
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
6061-T6 Алуминиум
Објектот Висина:
1inch

Поврзани производи