Дон Билка Рака Shaper Назад Рамо Пенкалата Долг Ракав Слабеење Губење На Тежината Појас Shapers Масажа Рака Контрола
Ново - 10 %

Дон Билка Рака Shaper Назад Рамо Пенкалата Долг Ракав Слабеење Губење На Тежината Појас Shapers Масажа Рака Контрола

Залиха
DEN 623.52
DEN 561.00
Износот:

Жените Еластична Компресија Рака Shaper Назад Рамо Пенкалата Долг Ракав Слабеење Губење на Тежината Појас Shapers Масажа Рака Контрола Shapewear Girdle Рака Потенок За производот 90%Најлон,10%Spandex.Удобно се вклопуваат, без агресивни куките или жици.Грб тенок надолу. Арм тример со пад погодна за плетење на циркулацијата на крвта.Делот притисок, удобен и не се тесни, за секоја позиција, ефектот е добар. Тенок грб и рака целулит,Заклучување на горди тело во внатрешноста на горниот дел од раката и масажа да се отстранат акумулација на масти. Под комбинација на природно движење, овој специјални стереоскопски масажа може да предизвика стрес и да се спречи hunchback. тоа е дише ткаенина и healty третира и заштитени од непријатни мириси. Изберете ја вашата големина само со помош на нашата големина на табелата меѓу сликите. Опис на производот Посебен дизајн, да те направи толку тенок и убава.Веднаш намалување на арм flab. Создава контрола, форма и smooths вашата рака веднаш.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Број На Модел На:
Губење На Тежината Појас
Тип:
Слабеење Обвива
НЕТО-WT.:
1 buc
Бренд Име:
дон билка

Поврзани производи