SmallRig Гума Врвот се Справи со Притисокот со Врвот Ладно Чевли База за dslr фото Камера Кафез Видео видео камера Акција за Стабилизирање на Универзалната 1446
Ново - 55 %

SmallRig Гума Врвот се Справи со Притисокот со Врвот Ладно Чевли База за dslr фото Камера Кафез Видео видео камера Акција за

Залиха
DEN 2428.32
DEN 1093.00
Износот:


SMALLRIG Врвот Рачка(Гума) 1446 завртки на директно со 2pcs 1/4" завртки (на прилагодливи простор помеѓу два 1/4" завртки е 30мм-40mm). 1/4-20 монтажа поени пред додаток за монтажа, како што се Small Rig rosette-1272, менгеме-1407,Railblock-1421 или Ладна Чевли или Ладна Чевли. Доаѓа со ладна чевли база на врвот на рачка за повеќе проширување. Материјал : Алуминиум, Гума Нето тежина : 160g Вклучува :
1x Врвот Рачка(гума)
1x Хексадецимален Spanner
2x 1/4"-12.7 Завртки
Плаќање Известување Можеме да го прифатиме Alipay , T/T ,Web Money ,Western Union ,Кредитна Картичка и др. Пратката Услови 1.Испорака Начин ќе се избере Fed Ex/DHL/EMS/Ali Express стандард за испорака / Ali Express Премиум Превозот / Хонгконг Пост Воздух Mail/e Packet 2.Ние прифаќаме пад на превозот,може да остави ни вашиот клиент адреса директно кога ќе го поставите цел,потоа со вашите клиенти може да се добие пакет директно. 3.Ако вашиот превозот адреса припаѓа на DHL/Федекс Оддалечена Област ние ќе наплатиме за друг $35 долари за далечински такса.Или можете да ги промените шпедиција .Се надевам дека ќе може да се разбере . За Гаранција на Сите производ ќе се провери пред да се брод надвор.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постојат било какви производи quanlity проблем ,ние ќе ги нудиме одлично решение за вас . Ако производот оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било какви негативни повратни информации,ние ќе ги нудиме одлично решение да се реши проблемот . Политика На Враќање 1.Добиете нашето враќање об и декларираат како "подарок" 2.Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број . 3.Ние ќе испрати нов пакет или наплата откако ќе добиеме враќање пакет . 4.ако не сте задоволни со производот,ве молиме контактирајте со нас брзо,ние може да разменуваат еден или наплата за вас ,но на враќање превозот цена е купувачот одговорност. За Повратни информации, Ние сме мило дека ќе имаме објектот ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако никакви проблеми,ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават пет ѕвезди позитивни повратни информации,ви Благодарам .

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1446
Бренд Име:
SMALLRIG
Материјал:
Алуминиум
Големина:
132*40 mm
боја:
Црна
Нето тежина:
160g
Тип:
Dslr фото Камера Врвот Рачка

Поврзани производи