Цртан филм Слики Телефон Случај за Nokia Lumia 535 Мода Кожа Случај за Microsoft Lumia 535 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците
Ново - 10 %

Цртан филм Слики Телефон Случај за Nokia Lumia 535 Мода Кожа Случај за Microsoft Lumia 535 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
за Microsoft Nokia Lumia 535

Поврзани производи