Нов Врвен Квалитет 2mm 4mm 3D Помине Уметност Совети Камења Кристал Сјајот Остри Крајот Кристал Декорација DIY Помине Додатоци Whee
Ново - 25 %

Нов Врвен Квалитет 2mm 4mm 3D Помине Уметност Совети Камења Кристал Сјајот Остри Крајот Кристал Декорација DIY Помине Додатоци

Залиха
DEN 84.48
DEN 63.00
Износот:


Нов Врвен Квалитет 2mm 4mm 3 D Помине Уметност Совети Камења Кристал Сјајот Остри Крајот Кристал Декорација DIY Помине Додатоци Whee
Висок Квалитет
Кристал 3d помине уметност декорација
Карактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.
Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.
Пакување Содржина : 1wheel

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
помине уметност тркала
Тежина:
12g
Бренд Име:
Misscheering
Количина:
1wheel
Материјал:
Акрилик
Големина:
2mm & 4mm
Стил:
Нови и Мода
Тип:
3d Кристал Помине Уметност
Карактер:
Креативните
Функција:
DIY помине декорација додатоци
Ноктите Алатки:
3d кристал помине уметност декорација
Нокти Алатки:
кристал помине налепница
ноктите додатоци:
помине уметност кристал сјајот кристал
помине накит:
кристал да помине

Поврзани производи