1pcs Комбинација Switch Вентил за Контрола Вентил Црево Чешми водовод Конектор Меѓусебно Наводнување Диверзија Алатка
Ново - 14 %

1pcs Комбинација Switch Вентил за Контрола Вентил Црево Чешми водовод Конектор Меѓусебно Наводнување Диверзија Алатка

Залиха
DEN 514.08
DEN 442.00
Износот:


Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)
.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
3. C : Финска Пост : 15-40 дена. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
1/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
16mm и 1/4
Стандард:
ANSI
Пластични Тип:
PP
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Име:
Комбинација splitter
Спецификации:
16mm пак 1/4
Применливи:
Градинарски растенија за наводнување
Предности:
Заменлив
боја:
Пластични

Поврзани производи