Цртан филм Слики Телефон Случај за LG Optimus L7II Кожа Случај за LG L7 II 2 P715 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците
Ново - 10 %

Цртан филм Слики Телефон Случај за LG Optimus L7II Кожа Случај за LG L7 II 2 P715 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина.
Цртан филм Слики Телефон Случај за LG Optimus L7 II Кожа Случај за LG L7 II 2 P715 Флип Wollet Покрие Со Карта Сопствениците
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За LG L7 II 2 P715 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За LG L7 II 2 P715

Поврзани производи