Промоција За 5 инчен Tft Lcd дигитален автомобил огледало следи со задните приказот на камерата за Hyundai Verna Solaris Седан
Ново - 15 %

Промоција За 5 инчен Tft Lcd дигитален автомобил огледало следи со задните приказот на камерата за Hyundai Verna Solaris Седан

Залиха
DEN 1875.84
DEN 1595.00
Износот:

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.5 W), Температурата на работа (Сте.
Ви благодариме за превозот,имајте пријатен ден!
Фабриката за Промоција на Sony CCD HD ноќ визија автомобил rear view camera страна видите задниот дел се следат за 360 степени Ротација Универзална камера US$ 23.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Мониторинг Параметар големина на Екранот 5 инчен Материјал TFT LCD Резолуција 800 RGB*480 Боја Црна Видео Влезот 2 начин (Видео 1 & Video 2) Напојување 12 V DC(Max 2.) Температура На Чување (Сте.88 /парче
Бесплатен превозот ,НОВИ 4. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Промоција За 5 инчен Tft Lcd дигитален автомобил огледало следи со задните
приказот на камерата за Hyundai Verna Solaris Седан
Камерата Спецификации : Rearview огледало со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.0 v P-Туп 75 ohm 1.В) -30~+80(RH95% Макс.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни.88 /парче
Бесплатен превозот 4.3" инчен TFT Автомобил LCD Задните Видите Rearview DVD Огледало Следење на автомобил CCD камера камери US$ 34.) Работен Режим Автоматски да се вклучи и switch to video извор кога видео сигнал е откриен.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.88 /парче
Бесплатен Превозот 4.3 инчен TFT Боја Паркинг Следи Автомобил rearview камера DVD GPS Видео обратен екранот US$ 29.2(OLux со ИЛИ НА) 0.88 /парче
.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Големина:
5inch
Име На Модел:
AQH-552
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
400g
is_customized:
Yes
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69K
rear view camera следење:
автомобил следење

Поврзани производи