Vland Фабрика за Голф 6 Taillight 2008 2009 2010 2012 2013 Led Taillight R20 MK6 Задни светла за Plug and Play Дизајн
Ново - 5 %

Vland Фабрика за Голф 6 Taillight 2008 2009 2010 2012 2013 Led Taillight R20 MK6 Задни светла за Plug and Play Дизајн

Залиха
DEN 12864.00
DEN 12221.00
Износот:


Сите Iterms купувачот купи ние ќе бесплатен превозот со ЕМС ,Кина пост Или Русија Линија .Надградите вашиот возило со racing изглед.
ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не ги задоволи. Пакет се Вклучени : 1 сет за еден автомобил употреба (1 Лево +1 Право)
Производ слики
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме следниов начин на плаќање : Paypal банка T/T, Western Union зачувам
Превозот Метод
Ние, нормално, ќе го испрати во рок од 3-7 работни дена по добиете на вашата исплата.
Ако имате било какви прашања или поплаки,pls контактирајте со нас пред да остават негативен или
неутрални се хранат назад. Понекогаш обичај ќе
држете со цел за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги и да види дали има било
меѓународни за дојдовна пошта. Сепак, некои автомобили се чувствителни препорачуваме на купувачот
за да го инсталирате од страна на професионални инсталерот. Инаку, нема да има
гаранција против превоз!
.
Vland Фабрика за Голф 6 Taillight 2008 2009 2010 2012 2013 Led Taillight R20 MK6 Задни светла за Plug and Play Дизајн
pls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред вас
направи цел
Опис На Производот :
1.
Враќа се само прифатени ако има квалитет неисправни.
Ако вашата адреса е оддалечен arear можеби ќе треба долго време на вашата адреса.
Важни Информации
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Купувачите треба да се отвори
објектот и да се провери состојбата на производите веднаш по пристигнувањето,ако било штета или
загуби се случи за време на транспортот, pls одбие да го потпише, и дозволете ми да знам .
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.Боја на домување : Црвена
2.
Тоа е игра и приклучокот. Оваа Iterm ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Ние ќе ги провери сите на објектот и ви испрати на објектот со добра состојба .
По-Продажбата На Услугата
Pls провери опис на делови, јасно,ако кој било проблем,pls пратете ни порака
за да се потврди Специјално за годината на автомобил ,aslo на fitment. ние ќе листа на
следење на број на вашата нарачка детали страница, веднаш штом нарачката е доставена.Купувачот ќе
изберете други превозот начин(UPS Fedex DHL) ако не постои ЕМС или Кина пост услуга до
купувачот адреса ,но мора да ја плати разликата во цената.
За Нас
Ние сме производството и, всушност, биле во автомобилот додатоци&подесување делови индустрија за 30
години и многу професионална во автомобил светла.Ве молиме да се разгледа
wether ќе се направи нарачка, ако сте чувствителни на времето за испорака .Добавувачот нема одговорност за ставка, ако
пријавете го тоа без никаква проверка .вашиот охрабрување секогаш ќе бидат наша моќ
да се движи напред.ние ќе се жалат
на товар на компанијата и ќе ви дадат добар одговор.ние се обидуваме да се направи секој клиент биде јасно за
карактеристики на производот.pls e-mail за детали.или ако сакате да разговараат за wholesales бизнис
со нас. На
купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.Функција и инсталација.Сите слики се прикажани тука се преземат од страна на самите себе за
вистинските производи.

Декларираните карактеристики

Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Тежина:
5.8kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Голф-Година:
2011,2013,2010,2012,2009
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
YAB-ГЕФ-0183
Специјални Функции:
LED
Објектот Дијаметар:
52cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
vland
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
боја:
Црвена и чад Црвена и јасно
Тип На Објект:
Задните Светла
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
led светло бар
Година:
2008-2013
Wattage:
35W
Vottage:
12v

Поврзани производи