Houbian Ретро Гроздобер Исушени Цвеќиња Був Ѓердани Приврзоци За Жените Стакло Топката Сушени Цвет Стакло Ѓердани Накит Партија Подароци
Ново - 25 %

Houbian Ретро Гроздобер Исушени Цвеќиња Був Ѓердани Приврзоци За Жените Стакло Топката Сушени Цвет Стакло Ѓердани Накит Партија

Залиха
DEN 95.52
DEN 72.00
Износот:


Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и Супер Квалитет
Материјал : Супер Квалитетни Алуминиумски+Стакло+Сува Вистински Цвет
Боја : Како На Сликата. Стил : Креативни & Личност & Едноставен и Европа & НАС Одговара за : Лица & Фестивал Партија & Premium Hotel & Home & Празник & Подарок & Сувенири & Свадба & Изложба Функција : 1. Облечи вашиот одмор со овие Слатки Срцето Ѓердан. 2. Тоа е навистина убава и романтична. 3. Тоа може да биде посебен подарок за фестивалски ден. 4. Тоа е Ѓердан, изгледа толку симпатична и уникатен. 5. Класичниот дизајн е совршен за вратот декорација.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
R00L63
Бренд Име:
Houbian
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
54*29MM
Функција:
Расположение Tracker
боја:
Сина
Материјал:
Супер Квалитетни Алуминиумски+Стакло+Сува Вистински Цвет
луѓето suitble:
Женски
Должина:
85cm

Поврзани производи