4T-12T Врвен Квалитет Деца Мантил за Момче Девојка Германија Бренд Не се отровни Водоотпорен Студентите Мантил Децата на Отворено Облека
Ново - 35 %

4T-12T Врвен Квалитет Деца Мантил за Момче Девојка Германија Бренд Не се отровни Водоотпорен Студентите Мантил Децата на Отворено

Залиха
DEN 945.12
DEN 614.00
Износот:


Само Дожд Панталони 122/128 во парк сега. Германија Бренд Не се отровни,животната средина Ткаенини : Ecorepel, водоотпорен, windproof деца мантил,за надворешна скијање, качување, расата, итн. Забелешка : цената е само за 1 парчиња на Јакна или Панталони, не за 1 сет.
100% Реална Слика во нашата продавница, она што го гледате е она што ќе добиете.
Боја Разликата 1. Како на снимање на светлината, агол и монитор се различни, бојата на самиот објект може да се разликува малку од фотографиите. Испорака време :
1. Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. 2. Времето за испорака е само за референца, понекогаш време на испорака можеби малку задоцнето од лошите временски услови или царински преглед. Кина се регистрирани воздухопловната 15-60 работни дена. E-пакет од 5 до 20 woriking дена. 3. Можете да ги пратите на пакетот во овој веб-сајт премногу : www.17track.net Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Oxford
Јака:
Маскирани
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи