50PCS Плоча Нокти Лажни Совети Боја се Појавува на Екранот Помине Уметност на доградба на Акрилни Нокти Помине Екранот DIY Пракса Декорација Прстен Помине Екранот
Ново - 17 %

50PCS Плоча Нокти Лажни Совети Боја се Појавува на Екранот Помине Уметност на доградба на Акрилни Нокти Помине Екранот DIY Пракса

Залиха
DEN 107.04
DEN 89.00
Износот:

50 PCS Плоча Нокти Лажни Совети Боја се Појавува на Екранот Помине Уметност на доградба на Акрилни Нокти Помине Екранот DIY Пракса Декорација Прстен Помине Екранот Состојба : 50pcs полски УВ Гел Боја се Појавува на Екранот Помине Уметност Прстен Стил лак Боја на Екранот Овој НОВ сет вклучува 50 PCS Прстен Стил Помине Совети дисплеј, кој е совршен за студент или професионално да се прикаже нивната работа уредно. Можете исто така да го стави на вратот на лак Шише за јасна боја референца Појавува прстен во природна боја. Пакетот Вклучува : 50 x Помине Уметност Прстен Стил Помине Совети За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Декларираните карактеристики

боја:
Природата Боја Лист
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Примена:
Прст
Големина:
Finger
Количина:
50pcs
Ноктите Ширина:
11cm
Должина На Ноктите:
13cm
Број На Модел На:
Лажни Ноктите Боја Лист
Материјал:
Пластични
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
Име:
Боја Се Појавува На Екранот
боја:
Природни(Покаже како слика )
Карактеристики:
Ноктите Боја Се Појавува
Стил:
Помине Уметност Убавина Нега Алатки
Производ Карактеристики:
Професионални Помине Екранот
единица:
50pcs
Функција:
Ноктите се Прикаже Стилски Нов DIY
Функција:
Колор-кодирани

Поврзани производи