Puller за ребрести вози макара, вратило смена, автомобил поправка алатка
Ново - 14 %

Puller за ребрести вози макара, вратило смена, автомобил поправка алатка

Залиха
DEN 693.12
DEN 596.00
Износот:


Puller за ребрести вози макара, вратило смена Менгеме на било ребрести макара. Погоден за употреба на crankshafts, alternators, воздух услови единица и пумпи за вода

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
E020011
Тип:
Комбинација
Бренд Име:
Veconor
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
авто поправка
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
2

Поврзани производи