Stenzhorn За ФОЛКСВАГЕН ОЕМ 1K0906627A N75 Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор Вентил 1.9 L Mk4 ALH TDI '99-03

Stenzhorn За ФОЛКСВАГЕН ОЕМ 1K0906627A N75 Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор Вентил 1.9 L Mk4 ALH TDI '99-03

Залиха
DEN 671.52
Износот:


Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!
Пие И Време На Испорака 1.Ние брод во светот 2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. *Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија ПОВРАТНИ информации - Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. - Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. - Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. - Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации. КЛИЕНТИТЕ ПОЛИТИКА - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само. - нашите работно време : 9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот од понеделник до недела. - Ние, исто така, работа во празници. - Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа

Декларираните карактеристики

Поставување на Возило:
моторот
200-Година:
2012,2014,1991,2015,2011,2013
Специјални Функции:
Valce
Објектот Ширина:
1.2
Осветленост Дел Број:
1K0906627
Audi Модел:
200
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
stenzhorn
Материјал Тип:
Гума
Објектот Висина:
1.3
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
1K0906627
Објектот Должина:
1.1
Објектот Тежина:
60g
Производителот Дел Број:
1K0906627

Поврзани производи