Curren Мажите Часовници Човек Часовник 2018 Врвот Бренд На Луксузни Армија Воено Steampunk Спортски Машки Кварц-Види Мажите Hodinky Relojes Hombre
Ново - 49 %

Curren Мажите Часовници Човек Часовник 2018 Врвот Бренд На Луксузни Армија Воено Steampunk Спортски Машки Кварц-Види Мажите

Залиха
DEN 1343.04
DEN 685.00
Износот:


Висок квалитет Quatz Движење;
Високо отпорни на абразија стакло;
30 метри, отпорен на вода.(Ве молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)
Нерѓосувачки челик затворач;
12-месечен фабрика гаранција.
Карактеристики :
_ Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Кожа
_ Случај Дијаметар : 4.8 cm
_ Случај Дебелина : 1.2 см
_ Бенд Wideth : 2,2 см
_ Бенд Должина : 23cm
_ Тежина : Околу. 95g

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
48mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
23inch
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
CR-8225
Види тип:
Мажите Се Види Спортски Види Воена Види
Водоотпорен:
30M Водоотпорен
Стил:
Мода Спорт

Поврзани производи