1 Парче Жена Романтична Дама чешка Вежба се Зголеми Златна Боја Кристал Прстен lotes ал por градоначалникот relogio feminino
Ново - 28 %

1 Парче Жена Романтична Дама чешка Вежба се Зголеми Златна Боја Кристал Прстен lotes ал por градоначалникот relogio feminino

Залиха
DEN 69.12
DEN 50.00
Износот:


Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме.
Стоката ќе пристигне во рамките на околу 15~45 работни дена.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
Ви благодариме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ви благодариме. Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ви благодарам многу!
Внимание
За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме! Ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било неутрални и негативни повратни информации.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Метална боја:
прстен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
AKR031
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
NUNCAD
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Облечен Повод:
Партија, Секојдневно Носење ,Шопинг,Одмор,свадба, роденден, годишнина подарок
Пакет:
Задебелување opp вреќа
Капка превозот и трговија на големо:
трговија на големо,dropshipping ред
дизајн:
2018 Нов Моден Дизајн

Поврзани производи