Корејски Розово Злато во Боја и Сребрена Кристал Шарм Студ Обетки bisuteria oorbellen orecchini pendenti
Ново - 30 %

Корејски Розово Злато во Боја и Сребрена Кристал Шарм Студ Обетки bisuteria oorbellen orecchini pendenti

Залиха
DEN 52.80
DEN 37.00
Износот:


100% Состојба & Висок Квалитет
Метал : Алуминиумски
Материјал : Алуминиум/Чешка Вежба
Големина : 1.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ви благодариме.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.
Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Тоа само ќе ве однесе само 1 минута.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Ние ќе видиме дали враќање или повраток е можно.
плаќање
Плаќањето се очекува да биде потврден во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Ви благодариме.
Ви благодариме. Ви благодариме! Ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било неутрални и негативни повратни информации.
Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини,како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
По успешното плаќање и испорака на информации, ние веднаш ќе се организира пратка во рок од 3-5days.
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Стоката ќе пристигне во рамките на околу 15~45 работни дена.45"
Количина : 1 Пар
Пакетот Вклучува : 1 Пар*Обетки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Таму можеби постои прирачник за грешка при мерење 1-3cm/0.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Сите стоки се одликува со безбедно пакување.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Испорака
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
Боја можеби малку различни, поради различни монитори.
Имајте пријатен шопинг.
Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ви благодарам многу!
Внимание
За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.
Rturn
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе, ние може да ги испратите по Изразува,како што се DHL, или ЕМС и така натаму.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
JQUEEN
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
AKE027
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
божиќ подарок обетки за жени
style2:
boucle d'oreille femme 2017 brincos став како mulheres
Style3:
bijoux femme уво манжетната

Поврзани производи