YEMA 3 Бои Цвет Двојно Вагинален Топки Задник Анален Plug Вагината Massager Секс Играчки за Жени Мажи Возрасни Секс Производи Продавница
Ново - 20 %

YEMA 3 Бои Цвет Двојно Вагинален Топки Задник Анален Plug Вагината Massager Секс Играчки за Жени Мажи Возрасни Секс Производи

Залиха
DEN 283.20
DEN 227.00
Износот:


Опис :
Боја : Виолетова,Црна,Розова
Големина : Како што е прикажано
Тежина : 63 g
Материјал : Силикон
Функција 1 : Женски Топката Вагината
Функцијата 2 : Двоен топки за Вагината и Аналниот
Примена 1 : Задник анален plug секс играчки за маж и жена
Апликацијата 2 : Двоен топки за жена мажите лезбејските парови
Апликација 3 : Возрасни секс производи,водоотпорен еротски играчки
Апликацијата 4 : Секс продавница,секс играчки за парови
Апликацијата 5 : Возрасни секс игри
Пакет : 1 x играчка(Тајна или дискретен од кутија)
Други инструкции :
Тело на безбеден Силикони ,чувството е удобен
Човечки инженеринг дизајн,Лесно носење
Водоотпорен ,Лесен за Чистење
Specifical дизајн,заштита на Приватноста

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
yema
Број На Модел На:
A0947
Тип:
Лежеше на
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Големина:
As shown
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
боја:
виолетова,црна,розова
Тежина:
63g
функција 1:
Женски Вагинален топка
функцијата 2:
Двојно топки за Вагината и Аналниот
Примена 1:
Задник анален plug секс играчки за жена
апликацијата 2:
Двојно топки за жена лезбејските парови
Апликација 3:
Возрасни секс производи,Водоотпорен еротски играчки
Апликацијата 4:
Секс продавница,секс играчки за парови
Апликацијата 5:
возрасни секс игри
Пакет:
Тајна или дискретен со кутија

Поврзани производи