Ирски Свирче Flute Feadog D&C Копче Калај Денар 6 Дупки Feadan Свирче Кларинет Flute Flauta Музички Инструмент Dizi
Ново - 18 %

Ирски Свирче Flute Feadog D&C Копче Калај Денар 6 Дупки Feadan Свирче Кларинет Flute Flauta Музички Инструмент Dizi

Залиха
DEN 767.52
DEN 629.00
Износот:


Ирски Свирче Flute Feadog Д Клуч Калај Свирче Ирски Денар Свирче 6 Дупки Feadan Свирче Кларинет Flute Flauta Музички Инструмент
Ирскиот свирче flute, исто така познат како на калај свирки, денар flute, свирче flute која е еден вид на популарниот Ирски карактеристики национални Музички Инструменти.
D мелодија свирче flute припаѓа на еден вид на Soprano свирче flute, звукот е јасно и распеана, малку husky, здив е умерен, е добар избор за rigorouslearning Ирски свирче flute.
Внатрешниот слој на свирче flute е од месинг цевка, надворешниот слој никел позлата, бакарни цевки подобрена подобро празнина резонанца, никел позлата слој ефикасно спречување на оксидација .
Бренд : Feadog
пакет : 1*Ирски свирче flute
1* торба
Гаранција За Квалитет :
Имаме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон,атрактивни звук,непречено извршување и доброто изглед.Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот,па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена,јас не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас.
Царинската Ослободување(Помалку или без Царински Даноци За Вашите производи!)
Ние ќе брод објект и извештај за вредноста на стоката од страна на до 10.Можеби ќе треба да ги плати без царински давачки.Но, царинската ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на производи понекогаш,имаме доволно искуство за да ви помогне да се добие производ преку безбедно.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
Ние во голема мера го цениме вашиот мислење и предлози што купувачот,ние ќе се потрудиме да добие најмногу позитивни повратни информации на располагање.ако не ви се допаѓа нашиот производи за било која причина,ве молиме слободно да ни ги испратите вашите повратни информации,ние ќе го цениме тоа многу!Ве молиме контактирајте ме непосредно пред да замине на nurtual или негативни повратни информации!
Ирски Свирче Flute Feadog Д Клуч Калај Свирче Ирски Денар Свирче 6 Дупки Feadan Свирче Кларинет Flute Flauta Музички Инструмент

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
0003
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Тело Материјал:
Cupro-Никел
Бренд Име:
SevenAngel
Тон:
D
Број на Дупки:
6 дупки
мелодија:
D
боја:
Golden
Едб Свирки lenght:
29cm
Отворот материјал:
ABS
Површински Третман:
Никел позлатен
Производство место:
Англија
Тежина:
50g

Поврзани производи