Здраво Крајот Furukawa PCOCC Аудио Електрична Енергија Кабел Кабелот ЕУ Schuko Моќ Приклучокот за Кабелот
Ново - 5 %

Здраво Крајот Furukawa PCOCC Аудио Електрична Енергија Кабел Кабелот ЕУ Schuko Моќ Приклучокот за Кабелот

Залиха
DEN 2640.00
DEN 2508.00
Износот:


Здраво Крајот Furukawa PCOCC Аудио Електрична Енергија Кабел Кабелот ЕУ Schuko Моќ Приклучокот за Кабелот
Опис : Hi-End Furukawa Аудио Моќ Кабел Кабелот ЕУ приклучок Должина : 0.5 M/1 M/1.5 М/2 M DIY FURUKAWA Моќ Кабел - сите делови се НОВИ Кабел со дијаметар : 16mm Кабел материјал : FURUKAWA Супер Чист Бакар Мулти Диригент Моќ Кабел, Направени во Јапонија Приклучете : p037 НИ стандарден приклучок Злато позлатен Приклучок Б : IEC НИ PLUG Бакар Пакет Содржина : 1 * DIY FURUKAWA Моќ Кабел

Декларираните карактеристики

боја:
P037E, P046E
Должина:
1.5m, 2m, 1m, 50cm
Бренд Име:
бакар боја
Пакет:
No
Примена:
DVD Плеер
Конектор тип:
Композитни
Конектор Б:
Џек
Конектор A:
Џек
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
none
Број На Модел На:
Furukawa
Пол:
Furukawa
оклопна:
Никој
Тип:
Родиум позлатен
Конектор Боја:
родиум
боја:
слика шоу
Диригент:
Бакар
Пакет:
1Piece
Метал:
Бакар
Примена:
Моќ Кабел
обложено:
Родиум позлатен
врска:
Лемење
Тип:
ЕУ моќ кабел
верзија:
ЕУ моќ кабел

Поврзани производи