50pcs/многу бакар материјал злато сребро празно Овална форма Скала филмови шарм pendant додатоци за нараквица DIY изработка на накит

50pcs/многу бакар материјал злато сребро празно Овална форма Скала филмови шарм pendant додатоци за нараквица DIY изработка

Залиха
DEN 316.80
Износот:

Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Превозот на плаќање не се враќа. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. pls waitting трпеливо.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. се надеваме дека ќе може да се прифати.com/store/504548.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.
Име : DIY pendant
Боја : злато,сребро,КС злато,Пиштол црна,бела К
Материјал : Сертификати
Цена за 50pcs
големина : 5*9mm
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
КС злато, злато, сребро, пиштол црна, бела К
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
7028
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Големина:
5*9mm

Поврзани производи