2017 Најновите Дубаи златен накит поставена Златна Боја турски Египетскиот Алжир Индискиот Мароко Саудиска девојки жените накит
Ново - 15 %

2017 Најновите Дубаи златен накит поставена Златна Боја турски Египетскиот Алжир Индискиот Мароко Саудиска девојки жените накит

Залиха
DEN 624.00
DEN 530.00
Износот:


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
2016 година Најновите Дубаи златен накит поставите 18k Злато Позлатен турски Египетскиот Алжир Индискиот Мароко Саудиска девојки жените накит
Напомена :
Материјал : 18k вистински злато позлатен. Не 100% Солидна Злато
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа.
Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија.
≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet(САД)
USD
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL
Ако имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќање
Повратни информации :
Ве молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив,за проблеми со Квалитетот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата(на продавачот)се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+earring+хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс,љубители'
Бренд Име:
Adixyn
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија
Материјал:
18k злато позлатен
Земја:
Африкански Нигерија Етиопската

Поврзани производи