Висок Квалитет 30Pcs Нерѓосувачки Челик Завеса Лента Кука Четири Вилушка Кука Завеса Додатоци Завеса Крпа Прстен Менгеме песни
Ново - 10 %

Висок Квалитет 30Pcs Нерѓосувачки Челик Завеса Лента Кука Четири Вилушка Кука Завеса Додатоци Завеса Крпа Прстен Менгеме песни

Залиха
DEN 431.52
DEN 388.00
Износот:


Плаќање 1.Можете да платите со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. 2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Доколку купите повеќе од 10 парчиња,ние им даде добар дел цена, добредојде за истрага. 3.Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош. Превозот 1 Ние се направи за испорака од страна на различни начини, вклучувајќи воздушен mail, DHL express, UPS, да се изразат, Fedex експрес, ТНТ експрес и ЕМС express. Вашата цел ќе биде предаден во рамките вети време.Како следново е општо испорача време на различни превозот метод на Воздухот mail(Ер Парцела) : За 7-30 дена(Но тоа трае подолго време да се стигне до Бразил, Русија, итн.) Експрес : За 2-10 дена ( времето За Испорака е за референца ) 2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 3.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Гаранција 1. 1 година на Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот) 2. Сите производи е означено, тестирани и се спакувани во добра состојба во пред испораката.Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период(и оригиналниот пакет.).ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. 3. Купувачот е одговорен за Враќање превозот надомест. Сервисот го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Ние cherich секој клиент. Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние навистина го цениме дека ќе може да ни даде 5 повратни информации ѕвезда.Ви благодариме за вашата поддршка.

Декларираните карактеристики

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Модерна
Бренд Име:
eWelink
Број На Модел На:
YJTC01
Ткаенина Тип:
Нерѓосувачки Челик
Шема:
-
Техника:
-
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Употреба:
Завеса Материјал
Лизгачки Уред:
Општи Макара

Поврзани производи