150cm широк Кајсија сива велур ткаенина соединение 1cm висок квалитет на опашот на сомот руно за облека маса крпа

150cm широк Кајсија сива велур ткаенина соединение 1cm висок квалитет на опашот на сомот руно за облека маса крпа

Залиха
DEN 696.00
Износот:

детали за производот
Ширина : 150cm
Gsm : 420
Еден дел е за 50cm*150cm(w),повеќе парчиња ќе биде континуирано.
Сива еден
Браун еден

Декларираните карактеристики

боја:
Кафеава, Сива
Функција:
Windproof
Материјал:
100% Modacrylic
Техника:
Ткаени
Тип:
руно ткаенина
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Modacrylic Ткаенина

Поврзани производи