Висока температура професионални риба пржена лопата лажица и се исцеди пилешки крила француски помфрит за Кујна Додатоци Gadget

Висока температура професионални риба пржена лопата лажица и се исцеди пилешки крила француски помфрит за Кујна Додатоци Gadget

Залиха
DEN 334.56
Износот:


Висока температура професионални риба пржена лопата лажица и се исцеди пилешки крила француски помфрит за Кујна Додатоци Gadget
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Лажица тело направен од висок квалитет на најлон, еколошки не-токсични, висока температура и не е лесно да се деформирани.
3.Широк калибар шупливи дизајн, супи и брзо може да се исцеди маслото.
4.Специјално дизајнирани за broiled риба и пржена риба, кога Шен риба, риба не е кревка, лесен за употреба.
5.Тоа исто така може да се користи за други пржена храна, се безбедни за употреба.
Пакувањето на производот :
1 x Риба Тарнер
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Декларираните карактеристики

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
zuan233
Прибор Тип:
Turners
Тип:
Прибор
Број На Модел На:
кујнски прибор
Употреба:
готвење алатка
е - прилагодена:
Yes
Тип - 02:
Кујна Материјали
број на модел-02:
Пржени лопата
Функција:
Достапни одвод
боја:
сива
Тип-03:
кујна gadgets

Поврзани производи