Мелење arenaceous Тешко Пластични школка 4.7 За LG Дух Случај За LG Дух C70 H422 H420 Мобилен Телефон Задниот Поклопец Случај
Ново - 46 %

Мелење arenaceous Тешко Пластични школка 4.7 За LG Дух Случај За LG Дух C70 H422 H420 Мобилен Телефон Задниот Поклопец Случај

Залиха
DEN 143.04
DEN 77.00
Износот:


За LG Дух C70 H422 H420 US$ 2.98 US$ 2.98 US$ 2.98 US$ 0.80 US$ 3.98

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Мелење arenaceous Тешко Пластични школка случај
Големина:
4.7
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
meakar
Компатибилен Модел:
За LG Дух C70 H422 H420

Поврзани производи