5pcs/многу 4Pin 30A 250V Црвеното Копче Рокер Switch KCD2 Рокер Моќ Прекинувачи 4 бакар иглички

5pcs/многу 4Pin 30A 250V Црвеното Копче Рокер Switch KCD2 Рокер Моќ Прекинувачи 4 бакар иглички

Залиха
DEN 528.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
ZJXXDZ
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Број На Модел На:
30A
Карактеристики:
Бакар игли и Големи сребрени контакти
сертификација:
CCC

Поврзани производи