5D DIY дијамант везови,елени,полн дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација,Божиќ Снег Светот,подароци
Ново - 31 %

5D DIY дијамант везови,елени,полн дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација,Божиќ Снег Светот,подароци

Залиха
DEN 332.16
DEN 229.00
Износот:

Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Доволно смола дијаманти.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. не квалитет проблем).Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Но купувачот треба плати се врати превозот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација.5 D DIY дијамант везови,елени,полн дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација,Божиќ Снег Светот,подароци Големина : 30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,
DIY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.

Декларираните карактеристики

Големина:
25x30cm, 20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm, 55x70cm
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,53x70cm 60x80cm,65x90cm

Поврзани производи