HOCO Метал Пролет Полнењето со USB Кабел за Молња Apple iPhone, iPad Кабелот на Полначот за Мобилен Телефон OTG Податоци Линија Sync Жица
Ново - 40 %

HOCO Метал Пролет Полнењето со USB Кабел за Молња Apple iPhone, iPad Кабелот на Полначот за Мобилен Телефон OTG Податоци Линија

Залиха
DEN 468.00
DEN 281.00
Износот:


1. L=1.2; 2. Актуелни : DC5 V 2.4 AMAX; 3. За Молња интерфејс; 4. Нерѓосувачки челик пролет ecderon, кој може да се заштити жица и да е цврст и издржлив; 5. Алуминиум легура се третираат со површина оксидација домување; 6. 118 калај позлатен бакар јадра може да брзо полнење;

Декларираните карактеристики

Должина:
120cm
Има Мало Пакет:
Yes
Тип:
Молња
Бренд Име:
HOCO
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Реверзибилна
Бои:
Оцрни / Златниот / Розово Злато /Сребрена
Должина:
120cm / 1.2m
Карактеристики:
Пролет плетенка
Компатибилен:
Осветлување за за iPhone 7 6 6s Плус 5 5s iPad Воздух iPad Mini

Поврзани производи