MNFT 5Pcs Риболов Прачка Аларм Близнак Ѕвона Клип Alerter Риба Залак Бел Прстен Риболов Справи Алатка Pesca Додатоци Отворено
Ново - 20 %

MNFT 5Pcs Риболов Прачка Аларм Близнак Ѕвона Клип Alerter Риба Залак Бел Прстен Риболов Справи Алатка Pesca Додатоци Отворено

Залиха
DEN 107.52
DEN 86.00
Износот:


MNFT 5 Pcs Риболов Прачка Аларм Близнак Ѕвона Клип Alerter Риба Залак Бел Прстен Риболов Справи Алатка Pesca Додатоци Отворено

Карактеристики :
Клипот на вашите риболов прачка може да се направи сте риба лесно.
Со 2 ѕвона, ќе се добие сигнал на аларм кога риба доаѓа до кука.
Одлично за професионални и повремени рибари.
Спецификации :
Материјал : Метални+Пластика
Објектот Тежина : 8g / 0.30 оз
Пакет Количина : 5 Pcs Близнак Ѕвона Залак Алармот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MNFT
Материјал:
метални+пластика
Тип:
Риба Бел/Alarm
Големина:
8g / 0.30oz

Поврзани производи