Цртан филм Мојот Сосед Totoro кадифен играчки за деца слават роденден подароци

Цртан филм Мојот Сосед Totoro кадифен играчки за деца слават роденден подароци

Залиха
DEN 288.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
totoro кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Totoro

Поврзани производи