Топла Продажба на силиконски печење алатки за торти bakeware 4 мали овци чоколадо силиконски калап чипка мувла SQ1445
Ново - 21 %

Топла Продажба на силиконски печење алатки за торти bakeware 4 мали овци чоколадо силиконски калап чипка мувла SQ1445

Залиха
DEN 75.84
DEN 60.00
Износот:


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина : 85mm*85mm*10мм
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB, SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
SQX
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
SQ1445
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека

Поврзани производи