90 степени Нагоре Надолу Аглеста Микро Б USB 3.0 Со Заклучување со Завртки Планината USB3.0 кабел за Податоци 1m 3m 5m 4ft 10ft 16ft Агол Микро-USB 3.0

90 степени Нагоре Надолу Аглеста Микро Б USB 3.0 Со Заклучување со Завртки Планината USB3.0 кабел за Податоци 1m 3m 5m 4ft 10ft

Залиха
DEN 528.00
Износот:


90 степени Десна Аглеста Микро USB Завртка Планината да USB 3.0 ЕДЕН Тип на кабел
Должина : 1.2 m (4ft) , 3m (10ft) 5m
Нашиот најнов дизајн во USB 3.0 кабли. Кабел изграден специјално за фотографи користење на нова камера.
Овој кабел агли давајќи ви природни чувствуваат кога снимање врзан.
Тоа се чувствува одлично, и работи во лондон.
Во рамките на подготовките за ослободување на овој објект, ние имавме неколку фотографи го пробате на нивните системи, и сите се вратија со одлични критики за тоа.
Connector1 : USB 3.0 A type машки
Connector2 : USB 3.0 Микро Б тип машки со Завртки и аглеста 90 степени
Должина : 120cm , 300cm 500 CM

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
120cm, 300cm, 500cm
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
U3-044
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Поврзани производи