Оригиналниот KZ АТР Пол Тон 3.5 mm Во-Слушалка за уво во Двоен Бас Драјвер Метал Висок Крајот Стерео Earbuds HIFI Слушалки

Оригиналниот KZ АТР Пол Тон 3.5 mm Во-Слушалка за уво во Двоен Бас Драјвер Метал Висок Крајот Стерео Earbuds HIFI Слушалки

Залиха
DEN 336.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки,За iPod
KZ Модел:
АТР
Поддршка СТАН:
No
Конектори:
3.5 mm
Активен Бучава Отказ:
No
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
KZ
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.2 m
Чувствителност:
120dB
Стил:
Во Уво
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Безжичен:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Vocalism Принцип:
Балансирана Арматура
Безжична Тип:
Никој
Број На Модел На:
KZ АТР
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Отпорот:
16Ω
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes

Поврзани производи