Случаен 4 парчиња Hotwheels мини метал автомобил hotwheel песна трки спортски Алуминиумски модел на автомобил brinquedos menino момчиња
Ново - 35 %

Случаен 4 парчиња Hotwheels мини метал автомобил hotwheel песна трки спортски Алуминиумски модел на автомобил brinquedos menino

Залиха
DEN 858.72
DEN 558.00
Износот:


Случаен 4 парчиња Hotwheels мини метал автомобил hotwheel песна трки спортски Алуминиумски модел на автомобил brinquedos menino момчиња подарок
hotwheels модели на Автомобили случаен испрати, жешки тркала е само дел од сликата
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Скала:
1
Предупредување:
NO
Брод/Поморски Брод:
Други
Сертификат Број:
2016012204930120
Број На Модел На:
HF332
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Тип:
Автомобил
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
HZFZ
Возраст Опсег:
< 3 години
Производителите:
фабриката за директна продажба
Објектот:
hotwheels
боја:
Сино, Црвено Жолта Зелена
Автомобил:
Жешки Тркала
Пол:
децата бебе момче девојка деца
сертификација:
CE 3C
Име:
oyuncak araba автомобил
Автомобил Големина:
за 7CM
превозот:
EMS,DHL,FEDXE ,ТНТ, UPS-ОТ
Потекло:
Малезија

Поврзани производи