Фотографија backdrops Гроздобер новороденче фото fotografia дрво, производи за фотографија Студио
Ново - 31 %

Фотографија backdrops Гроздобер новороденче фото fotografia дрво, производи за фотографија Студио

Залиха
DEN 666.72
DEN 460.00
Износот:

П : Колку долго ќе потрае за да испратите позадина(s) за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате.
Напомена : позадина заграда не е вклучена. Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи НЕ дозволувајте тенка винил позадина допир со вода . Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Ние ќе се произведе финален дизајн.> Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Може да се прилагоди на секоја големина 4. П : Како да го отстраните набори? Можете да висат позадина или да ја заврши на цевка за да се намали набори. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .Обично тоа треба цела 12-20 работни дена за сад; 15-30 работни дена во Европа, во Азија, Океанија; 25-60 работни дена во Африка, Јужна Америка.дон форматот на датотеката е најдобро : псд / ai / jpg.
За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.Валани испраќање позадина 3. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Тоа е совршен избор за фотографи.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Ако сте задоволни со дизајн ,услуги на клиентите ќе се создаде посебен линк за вас,можете да ги купите во врската. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi ,инаку печати ќе бидат заматени.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио. Можете да ја испратите датотеката до нашата e-mail : ејми(во ) globalego.Пад на превозот 6. кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа.

Декларираните карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
NTZC-141
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Партија
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Партиска прослава позадина,романтични позадина
клучен збор:
свадба позадина
Клучни зборови:
Партија стил
Слика Содржина :
Шпанија фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Партија ѕвезди, Дете фотографии, Фотографот
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува

Поврзани производи