Кочница caliper клипот назад алатка за Фолксваген Ауди Форд, Хонда, 3/8 диск
Ново - 14 %

Кочница caliper клипот назад алатка за Фолксваген Ауди Форд, Хонда, 3/8 диск

Залиха
DEN 290.88
DEN 250.00
Износот:


Кочница caliper клипот назад алатка за "Фолксваген" Ауди Форд, Хонда, 3/8" вози Погоден за сите соберат тип на диск кочница дебеломер со интегрален паркинг карактеристики. За Ауди, За d, Хонда, Јагуар, Mazda, Мицубиши, Nissa n, Rover, Saab, Sabaru, Тојота, "Фолксваген".

Декларираните карактеристики

Тип:
Комбинација
Бренд Име:
Veconor
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
E050003
Примена:
авто поправка
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
2

Поврзани производи