Ноктите Налепница БАКНЕЖИ СЛАТКА СРЦЕТО ЛАК ВРАТОВРСКА ЅВЕЗДИ АЗБУКА Вода Трансфери Налепници Помине Decals Налепници YU816-827
Ново - 5 %

Ноктите Налепница БАКНЕЖИ СЛАТКА СРЦЕТО ЛАК ВРАТОВРСКА ЅВЕЗДИ АЗБУКА Вода Трансфери Налепници Помине Decals Налепници YU816-827

Залиха
DEN 10.56
DEN 10.00
Износот:


ОПИС
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
ГОЛЕМИНА : 6.3 X5.3cm за секој лист
КОЛИЧИНА : 1 ЛИСТОВИ ВОДА ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна
картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
ние ќе го организира бесплатен превозот од Кина пост воздух mail на светот (превозот време 15-50 дена)
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине
неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночниот
и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде
направени по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот
одговорност за плаќање на превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Број На Модел На:
YU
Големина:
6.5X5.5cm
Бренд Име:
UPRETTEGO
Материјал:
Акрилик
Стил:
YU
Количина:
1000
is_customized:
Yes

Поврзани производи