Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Со Т3 Дупки Прилагодување D/U Сидро Shackle Завртка Pin Отворено Опстанок Јаже Paracord Хривнија Тока

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Со Т3 Дупки Прилагодување D/U Сидро Shackle Завртка Pin Отворено Опстанок Јаже Paracord

Залиха
DEN 95.52
Износот:

комбо
Оваа Нараквица должина околу 75см,може да 4 кругови околу рачниот зглоб и Прилагодлив. Значи, мажите или жените сите да можат да се носат.
Ако ви требаат повеќе , ние ќе ви даде трговија на големо цена,ние сме Фабрика ,може да ви даде Ѕверот
цена.
Добредојдовте тука! ние немаме мин цел! добредојдовте на купувањето
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1.-
$9
>$150,бесплатен превозот со ЕМС /DHL /SF/ARAMEX(3-20days)
2.-
ако сакате трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,e-mail,порака.
3.-
ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете порака во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )
4.-
Ако цел е помалку од $7,а вие се би сакал да ги пратите вашите објекти,ве молиме да го плати превозот цена $1.98
услуга :
1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
2.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање.
3.Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days, ова е несакана.
Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.
Испорака :
Јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата,Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,
тоа ќе потрае 7-45 работни дена нормално.Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse
Costomer услуга :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш да одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме порака ни вашите очекувања, ние ќе се обидеме потрудиме да го истражуваат секое подобрување posibility. Ќе поттикнуваме да ја напушти фактички повратни информации кога сите отворени прашања кои се целосно пренесени и да се договорат со. Вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет.
Важна забелешка :
Ние треба вашата помош и целосна поддршка за да се задржи нашата продавница преживее. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации како што вашиот континуирана поддршка за нас. Тоа е многу важно и ние ќе го прават истото за вас!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Челик
Објектот Тежина:
26g
Производ Карактеристики:
U
Број На Модел На:
5mm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
3.2cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
3.2inch
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Големина:
3.2*2cm

Поврзани производи