Висок Квалитет Кујна Алатка Силикони Мед Масло Четка Шише Готвење Печење Basting BBQ -15
Ново - 14 %

Висок Квалитет Кујна Алатка Силикони Мед Масло Четка Шише Готвење Печење Basting BBQ -15

Залиха
DEN 81.60
DEN 70.00
Износот:


Висок Квалитет Кујна Алатка Силикони Мед Масло Четка Шише Готвење Печење Basting BBQ
Функција :
100% Сосема Нов!
материјал : силикон
големина : 19*од 3,5 см
Боја : случајни боја
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2 см се разликува поради прирачник за мерење
Пакет :
1 x Масло Четка
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
1.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.
2.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
3.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.
4. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . (E. g. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чистат
За Бројот:
/
Број На Модел На:
M6003482
Материјал:
Пластични
По завршувањето:
/
Алатка Тип:
Масло четка
Додаток Тип:
Масло четка

Поврзани производи