Активиран Јаглерод Филтер за Остар AX70 DX70 BX70 КИ-D70 КС-B70 КС-BD30-S КИ-CE60-W Прочистувач на Воздух
Ново - 8 %

Активиран Јаглерод Филтер за Остар AX70 DX70 BX70 КИ-D70 КС-B70 КС-BD30-S КИ-CE60-W Прочистувач на Воздух

Залиха
DEN 1435.20
DEN 1320.00
Износот:


4357295861416920 Продавачот препорачува US $ 33.68 /парче US $ 29.99 /парче US $ 23.99 /парче US $ 29.99 /парче US $ 29.99 /парче US $ 21.99 /парче US $ 29.99 /парче US $ 23.99 /парче
Испорака Детали За :
Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено.
Ние слободни брод за сите објекти со Кина Пост Воздух Mail.
Генерално превозот времето е помеѓу 10-35 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.
Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС DHL ТНТ UPS), купувачот треба да додадете превозот надомест екстра да се надополни да се Изразат. Тоа ќе потрае околу 5-15 дена на патот за повеќето земјата.
Се врати и враќање :
Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.
Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не't leave никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.
Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема'т да ве изневери.
Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите клиент

Декларираните карактеристики

Тип:
Прочистувач На Воздух Делови
Број На Модел На:
FZ-BD30ZD
Одговара:
КС-BB30-W КС-WB3-W КС-BD30-S КС-W280SW/R КС-Z280SW КС-C100SC/W
Се вклопат 2:
AX70 DX70 BX70 КИ-D70 КС-B70 КС-BD30-S КИ-CE60-W

Поврзани производи