11colors 10 КОМПЈУТЕРИ природни ној пердув 15-20cm /6-8 инчи Свадба Декорација Партија Прослава plume вршење реквизити
Ново - 17 %

11colors 10 КОМПЈУТЕРИ природни ној пердув 15-20cm /6-8 инчи Свадба Декорација Партија Прослава plume вршење реквизити

Залиха
DEN 57.60
DEN 48.00
Износот:

Ној Пердув 15-20cm /6-8 inches10pcs Свадба Декорација Партија Plumage Декоративни Прослава plume вршење реквизити Нашата компанија се обезбеди квалитетот на производот е висока, се внимателно избрани, ако не сте задоволни со производот може да ја прими стоката во 7 дена без причина да се вратат, но јас верувам дека ќе добијат производот ќе биде задоволен и пријатно изненаден, бидејќи сте го добиле производ е многу убаво присутни. На следната слика е вистинска фотографија, ве молиме остатокот увери купување. Бидејќи причина за светлината,за да не може да биде малку надвор боја слики, ова е неизбежна, ве молиме да се разбере
црвена
жолта
портокал

Декларираните карактеристики

боја:
виолетова, розова, портокалова, роза, жолта
Број На Модел На:
15-20cm /6-8 инчи
Материјал:
ној пердув
Бренд Име:
ХОНГ YING
Шема:
Обоена
Материјал:
Природни ној Пердув
Должина:
15-20cm /6-8 инчи
Употреба:
свадба декорација Artware

Поврзани производи