20Pcs/Многу 8мм 10мм Стаклени Монистра Попуштат Монистра Двојно обоена со Зелена Боја Сина Боја за изработка на накит
Ново - 18 %

20Pcs/Многу 8мм 10мм Стаклени Монистра Попуштат Монистра Двојно обоена со Зелена Боја Сина Боја за изработка на накит

Залиха
DEN 61.92
DEN 51.00
Износот:


Опис :
1.На монистра, големина е за 8мм,10мм,дупка големина за 1.0 mm
2.Цената е 20pcs на монистра.

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Akusesari
Број На Модел На:
JC0827
Објектот Тежина:
0.2
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
боја:
Зелена Сина
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Поврзани производи