Аквариум Риба Резервоарот Плоштадот Рим Камени Столбови Смола Прирачник Камен Декорација Ретро Уредување За Аквариум Риба Резервоарот 1pcs
Ново - 40 %

Аквариум Риба Резервоарот Плоштадот Рим Камени Столбови Смола Прирачник Камен Декорација Ретро Уредување За Аквариум Риба Резервоарот

Залиха
DEN 256.32
DEN 154.00
Износот:


Аквариум Риба Резервоарот Плоштадот Рим Камени Столбови Камен Прирачник за Декорација Ретро Смола Уредување За Аквариум Риба Резервоарот 1pcs
Карактеристики :
Може да обезбеди убава декорација за вашиот аквариум, исто така е одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра.
Направени од издржлив смола, безбедна и соодветна и во солена и свежа вода, и нема да исчезнат во вода или да предизвика загадување на водите.
Дизајниран со пондерираниот база, така што тие може да застане цврсто во резервоарот.
Ретро и стилски Рим камени столбови форма, мода и издржливи.
Спецификација :
Материјал : Смола
Големина : 9*4.5*7cm (Должина*Ширина*Висина)
Боја : Како на сликата
Тежина : 103g
Количина : 1pcs
1 x Рим Камени Столбови

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Смола
Тежина:
103g
Бренд Име:
VanKood
Број На Модел На:
Други
боја:
како Слика
Големина:
About 9*4.5*7cm (Length*Width*Height)

Поврзани производи