20pcs/торба Пена Цвет Petal Фондан Торта Оркестарот Калап за Печење Мувла DIY Торта Декорирање Алатки PM02
Ново - 20 %

20pcs/торба Пена Цвет Petal Фондан Торта Оркестарот Калап за Печење Мувла DIY Торта Декорирање Алатки PM02

Залиха
DEN 95.52
DEN 76.00
Износот:


20pcs/торба Пена Цвет Petal Фондан Торта Оркестарот Калап за Печење Мувла DIY Торта Декорирање Алатки PM02 Тип : торта мувла Облик : пена цвет форма Стил : фондан оркестарот Материјал : пластични Состојба : 100% нов и висок квалитет, Големина : 2*2.5 cm Пакет се Вклучени : 20pcs/торба

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта мувла PM02
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Непристојни Слика:
No
Тип:
торта алатка , торта и мувла
Големина:
2*2.5cm
готвење алатки:
фондан торта мувла
Обликот:
Пена Цвет Petal
Функција:
торта декорирање tools / Bakeware / Кујнски Додатоци
Пакет Се Вклучени:
20pcs/set
Материјал:
Пластични

Поврзани производи